YÜCE DOĞA Gıda Tarım Hayvancılık

Hakkımızda

ILGAZ'DAN SOFRALARINIZA GÜVENLE...

Peynir dünyasında yeni bir sayfa açıyoruz. Keyifli bir lezzet yolculuğu bu! Yönümüz DOĞA’ ya doğru... Efsane olmuş peynirlerin peşinden giden bir yolculuk... Biz bu yolculuğa peynir diyarı Ezine’den başladık. Şimdi Çatalca ve Lüleburgaz’da bulunan çiftliklerimizde ürettiğimiz sütler Kastamonu’da kurmuş olduğumuz fabrikamızda işleyerek tüm dünyaya sunuyoruz.

Bütün zenginliğimiz olan yöresel peynirler...

Dünya’nın armağanı doğal sütlerden yapılan yöresel peynirler her çeşidi ile bizim kültürümüz... Ülkemizin her köşesinde yapılan peynir çeşitler yiyecek dünyamıza farklı lezzetler katıyor. Farklı damak tadları, farklı aromalardaki yöresel peynirler yüzyıllardır süregelen bizim tarihsel mirasımızdır. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olan bütün peynirler, mutfak değerlerimizdir. Peynir denince akla ne geliyorsa onları sunacağız tüketicimize.

Unutulmaya yüz tutmuş her çeşidine sahip çıkacağız. Peynirin yaşamımızdak yeri daha fazla olacak. Sabah, öğlen, akşam ve her zaman tüketilecek lezzetler oluşturacağız.

Beyaz Peynir Yöresel ürünleri Yüce Doğa peynirleri doğal peynirler

Efsane Olmuş Peynirler...

Dünya’nın armağanı doğal sütlerden yapılan yöresel peynirler her çeşidi ile bizim kültürümüz... Efsane olmuş peynirlerin peşinden giden bir yolculuk... Ülkemizin her köşesinde yapılan peynir çeşitler yiyecek dünyamıza farklı lezzetler katıyor. Farklı damak tadları, farklı aromalardaki yöresel peynirler yüzyıllardır süregelen bizim tarihsel mirasımızdır. Kahvaltılarımızın vazgeçilmezi olan bütün peynirler, mutfak değerlerimizdir. Peynir denince akla ne geliyorsa onları sunacağız tüketicimize.